1-й ТУР

Дорогі українці! Дорогі шанувальники Великого Кобзаря в усіх куточках нашого такого великого і такого маленького світу!

З великою приємністю вітаємо вас усіх із початком весняних Шевченківських днів, які традиційно відкриваються річницею від дня народження Тараса Шевченка! Цьогоріч 207-ою. 

Маємо також нагадати, що цьогоріч ми вшановуємо пам'ять нашого  КОБЗАРЯ до його 160-х роковин.

Запрошуємо до участі в квест-марафоні всіх, хто цікавиться життям і творчістю Тараса Шевченка та бажає згадати призабуте, поповнити свої знання маловідомими фактами його біографії, по-новому осмислити його невмируще пророче Слово. Попередня реєстрація не потрібна, Ваша участь у першому турі водночас є і реєстрацією, якщо надано інформацію відповідно вимогам.

Перший тур марафону  триває з 9 по 31 березня. 

Учасникам пропонується двадцять питань, відповіді на які мають надійти на вказану на сайті електронну адресу не пізніше 31 березня прикріпленим файлом у форматі WORD або безпосередньо в самому електронному листі. Відповіді мають бути стислими, по суті питання. Кожна правильна відповідь отримує 1 бал. Неповні або неточні відповіді втрачають 0,5 бала. На роботі необхідно обов'язково вказати власне ім'я, прізвище, а також місце навчання або роботи чи проживання. 

Внесок на участь у першому турі складає 70 грн. Оплата за адресою: Приватбанк, картка 5168 7573 3237 9579. Копія квітанції надсилається разом із відповідями електронною поштою.

УВАГА! Колективно скопійовані роботи зніматимуться з розгляду;  

Переможцями вважатимуться ті учасники, які отримають 18 балів;

Прізвища переможців та завдання другого туру буде оголошено 15 квітня. 

Щиро зичимо перемог!

ОРГКОМІТЕТ

Увага!

ПИТАННЯ ДО ПЕРШОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ 2021 рокуУспіхів всім вам, міцного здоров'я та щастя! З прийдешнім святом Великодня!


                                        ВІДПОВІДІ НА ПИТАНННЯ 1-го ТУРУ 2021         ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ ДО УЧАСТІ В ДРУГОМУ ТУРІ!