1-й ТУР

Дорогі українці! Дорогі шанувальники Великого Кобзаря в усіх куточках нашого такого великого і такого маленького світу!

З великою приємністю вітаємо вас усіх із початком весняних Шевченківських днів, які традиційно відкриваються річницею від дня народження Тараса Шевченка! Цьогоріч 208-ою. 

Запрошуємо до участі в квест-марафоні всіх, хто цікавиться життям і творчістю Тараса Шевченка та бажає згадати призабуте, поповнити свої знання маловідомими фактами його біографії, по-новому осмислити його невмируще пророче Слово. Попередня реєстрація не потрібна, Ваша участь у першому турі водночас є і реєстрацією, якщо надано інформацію відповідно вимогам.

Перший тур марафону  триває з 9 по 31березня. 

Учасникам пропонується двадцять питань, відповіді на які мають надійти на вказану на сайті електронну адресу не пізніше  березня прикріпленим файлом у форматі WORD або безпосередньо в самому електронному листі. Відповіді мають бути стислими, по суті питання. Кожна правильна відповідь отримує 1 бал. Неповні або неточні відповіді втрачають 0,5 бала. На роботі необхідно обов'язково вказати власне ім'я, прізвище, а також місце навчання або роботи чи проживання. 

Відповіді надсилати на адресу: shevchenko_foundation_kvest_2018@ukr.net

Внесок на участь у першому турі складає грн. Оплата за адресою: Приватбанк, картка 5168 7573 3237 9579. Копія квітанції надсилається разом із відповідями електронною поштою.

УВАГА! Колективно скопійовані роботи зніматимуться з розгляду;  

Переможцями вважатимуться ті учасники, які отримають 18 балів;

Прізвища переможців та завдання другого туру буде оголошено квітня. 

Щиро зичимо перемог!

ОРГКОМІТЕТ                      

      ДОРОГІ ДРУЗІ! МИ ВСІ З ВАМИ РОЗУМІЄМО, ЩО ЗА СИТУАЦІЇ, ЯКА СКЛАЛАСЯ СЬОГОДНІ В НАШІЙ РІДНІЙ УКРАЇНІ, ПРОВЕДЕННЯ КВЕСТУ Є НЕМОЖЛИВИМ. СЬОГОДНІ ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД СТОЇТЬ НА ЗАХИСТІ СВОЄЇ ЗЕМЛІ, СВОЄЇ ВОЛІ - ЙДЕ ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА, В ЯКІЙ МИ НЕВДОВЗІ ПЕРЕМОЖЕМО! І ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД ЗАГАРБНИКОМ ЗНОВУ ПОВЕРНЕМОСЯ ДО ВИВЧЕННЯ НАШОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ! НАРАЗІ Ж БАЖАЄМО ВСІМ ЗДОРОВ'Я, МИРУ І ВІРИ В МАЙБУТНЄ НАШЕ ТА НАШОЇ УКРАЇНИ! ЩЕ РАЗ ВІТАЄМО УСІХ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАШОГО КОБЗАРЯ, ПРОРОКА Й НАСТАВНИКА!

       І БУДЕ СИН, І БУДЕ МАТИ

       І БУДУТЬ ЛЮДЕ НА ЗЕМЛІ!
 


(066) 292-29-91. (050) 387 0126
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!