3-й ТУР
Введіть підзаголовок тут

УМОВИ ТРЕТЬОГО ТУРУ КВЕСТ-МАРАФОНУ

- Третій тур марафону відбувається за особистої присутності  в інтерактивному режимі;

- третій тур проходить на терені Національного заповідника «Могила Тараса Шевченка» (м. Канів Черкаської обл.);

- учасники третього туру повинні зареєструватися у фойє музею (зареєстровані до участі мають право безкоштовного входу до залів музею, решта супроводжуючих, уболівальників тощо проходять до музею на загальних підставах);

- учасник третього туру повинен запропонувати увазі членів журі свій улюблений твір Тараса Шевченка, прочитати уривок з нього напам'ять  (за тривалістю він не повинен перебільшувати 2 хвилин) саме  в тій частині музейної експозиції, яка пов'язана з цим твором, та якомога креативніше прокоментувати цей зв'язок за допомогою наявних у залі експонатів.

- журі оцінює виступи,  враховуючи бали за два попередні етапи квесту, і, відповідно, визначає переможців квест-марафону 2020 року - перше, друге, третє місця.

- переможці третього туру нагороджуються ДИПЛОМОМ переможця, грошовою винагородою та книжками.

Регламент проведення третього туру  в м. Каневі (6 червня 2020 року)

- 10.45 - 11.00 год. - прибуття до Канева на Чернечу гору журі квест-марафону і делегації Фонду Т. Шевченка з Києва.

- 11.00 год. - 12.00 год. - проведення щорічних заходів Фонду Т.Шевченка на могилі Тараса Шевченка, а саме: звіт про проведену роботу та нагородження міжнародною відзнакою Фонду «В своїй хата своя й правда, і сила, і воля» цьогорічних лауреатів.

- 12.00 - 12.30 год. - реєстрація учасників квесту, ознайомлення їх з порядком проведення конкурсу, представлення членів журі (у фойє музею)

- 12.30 -14.30 год. - третій тур

- 14.30 - 15.15 год. - перерва для наради журі; 

- 15.15 год. - нагородження переможців третього та другого турів (відповідно дипломами і свідоцтвами), а також грошовими преміями, книгами тощо.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ТРЕТЬОГО ТУРУ!

Попередня реєстрація на участь у третьому турі на електронній пошті

Дорога до м. Канева учасниками третього туру квесту оплачується самостійно. Вірогідна можливість дістатися до Канева від Києва разом із делегацією Фонду Т.Шевченка, про що буде повідомлено додатково.  Телефони для довідок на сайті. 

До відома тих, хто бажатиме поселитися в готелі м. Канева:

готель "Замок Рода", вул.Воровського,10, тел.098 677 72 92 або (04736) 322 42; 

готель "Княжа гора", вул.Дніпровська, 1, тел. 09528338 33 або (04736) 355 83; 

готель "Тарасова гора", вул.Шевченка, 96, тел. (04736) 322 72; 

готель "Старий Канів", вул Леніна, 17, тел. (04735) 354 38

УВАГА! Оголошення для тих, хто їхатиме до Канева разом із делегацією Фонду Т.Шевченка: автобус відправляється о 7.30 год. від парку Т.Шевченка (поблизу станції метро "Університет"), кількість місць обмежена, тому прохання мінімізувати кількість супроводжуючих; подати заявки про бажання їхати разом із делегацією не пізніше 26 травня. В разі відсутності місць, про це буде повідомлено окремо електронною поштою після 30 травня. Також, після 30 травня можна уточнити це питання і за вказаними телефона!

                         ДО УВАГИ ПЕРЕМОЖЦІВ ДРУГОГО ТУРУ КВЕСТУ !

У зв'язку з неможливістю в найближчі місяці провести заключний 3-й тур квесту в залах музею Канівського Шевченківського національного заповідника в інтерактивному форматі, журі квесту ухвалило рішення оголосити 3-й тур online на основі експозиції Канівського музею Тараса Шевченка.

 Куратором 3-го туру є старший науковий співробітник заповідника, член журі квесту Юхимович Алла Володимирівна.

Умови 3 туру:

  • перше місце присуджується за правильні відповіді без будь-яких помилок та із врахуванням балів попередніх турів;
  • друге місце присуджується за відповіді, в яких допущено не більше двох помилок або не дано 2 відповідей та із врахуванням балів попередніх турів;
  • третє місце присуджується за відповіді, в яких допущено не більше трьох помилок або не дано 3 відповідей та із врахуванням балів попередніх турів;
  • об'єм роботи не має перебільшувати 3 сторінок друкованого тексту 14 кеглем через півтора інтервали;
  • робота має бути надіслана не пізніше 15 вересня на електронну пошту;
  • переможців буде визначено до 15 жовтня та названо на сайті разом із публікацією від заповідника правильних відповідей.
  • Внесок на участь у третьому турі складає 70 грн. Оплата за адресою: Приватбанк, картка 5168 7573 3237 9579. Копія квитанції надсилається разом із відповідями. 

Переможці 3-го туру отримують ДИПЛОМ та грошову винагороду. Решта учасників 3-го туру отримують ДИПЛОМ лауреата третього туру. Все буде надіслано традиційно поштою або в якийсь інший зручний для обох сторін спосіб.

Ті переможці 2-го туру, які не виявлять бажання взяти участь у 3-му турі, отримають зазначене раніше СВІДОЦТВО.

Просимо ще раз усіх переможців 2-го туру, які вже відмовилися від участі у 3-му турі, підтвердити (або скасувати, в разі бажання долучитися до роботи у 3-му турі) свою відмову від участі у 3-му турі.

ПИТАННЯ ДО ТРЕТЬОГО ТУРУ :

  • Які оригінальні мистецькі твори Тараса Шевченка знаходяться в Канівському музеї Тараса Шевченка?
  • Історія надходження цих творів до музею.

Бажаємо всім плідної цікавої пошукової праці! Консультації щодо роботи над завданням вам завжди готова надати Алла Володимирівна Юхимович. Телефон для зв'язку: 095 318 0787


 Шановні учасники третього туру! Попри особливих умов карантинного періоду, ви таки спромоглися завершити змагання і ,необхідно зауважити, досить успішно як до складності самого завдання. Дуже шкода, що дехто поклався на свої сили і, не проконсультувавшись за вказаними телефонами та не до кінця зрозумівши поставлені питання, дав, хоча й гарні відповіді, але не за темою. Дехто ж не врахував, що авторських офортів, як правило, існує декілька і це створило додаткові труднощі у пошуках шляхів придбання офортів Заповідником. Прикро також, що не всі, хто мріяв про третій тур у Каневі, взяли участь у вимушено запропонований спосіб його проведення - онлайн.

Однак, вітаючи учасників квесту із багатостраждальним його завершенням, запрошуємо всіх вас взяти участь у ньому наступного року. Сподіваємося, що всі бажаючі таки зможуть врешті відвідати Національний заповідник «Могила Тараса Шевченка» в Каневі та позмагатися за перемогу в інтерактивному режимі. Успіхів всім вам у навчанні, роботі й житті!

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ ТРЕТЬОГО ТУРУ 2020 року

У ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ЗАПОВІДНИКУ «МОГИЛА ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» ЗНАХОДЯТЬСЯ НАСТУПНІ ОРИГІНАЛЬНІ МИСТЕЦЬКІ ТВОРИ КОБЗАРЯ:

Зі збірки офортів, яку було видано у папці-обкладинці під заголовком «Живописная Украина Тараса Шевченка. Санкт-Петербург. 1844»:

- «ВИДУБИЦЬКИЙ МОНАСТИР У КИЄВІ»;

- «В КИЄВІ»;

- «СТАРОСТИ»;

- «СУДНЯ РАДА»;

Також окремі роботи:

- «ВІРСАВІЯ»;

- «АВТОПОРТРЕТ» 1860 р.;

- «ПРИЯТЕЛІ»

Всі оригінальні твори митця є офортами.

1987 року Заповіднику пощастило придбати в Москві у нащадка родини Кропивницьких - Лева Євгеновича Кропивницького всі чотири офорти «Живописной Украины», а також офорт з картини К.Брюллова «Вірсавія».

Автопортрет Т.Г.Шевченка Кропивницький Л.Є. подарував Заповіднику.

«Приятелі», за картиною І.І. Соколова також подаровано Заповіднику родиною відомих українських діячів культури Біляшевськими 1995 року в Києві.

ПЕРЕМОЖЦІ ТРЕТЬОГО ТУРУ:

ПЕРШЕ МІСЦЕ :

ЖДАНОВ ЄВГЕНІЙ - Запорізька гімназія №46

ЧЕХОВ НАЗАР - Запорізька спецшкола-інтернат «Січовий колегіум»

ДРУГЕ МІСЦЕ :

ДЯЧУК КІРА - Полянська гімназія, Хмельницька обл.

КОТЯШ МАКСИМ - Заводівський НВК, Березівський р-н, Одеська обл.

ТРЕТЄ МІСЦЕ :

НЕПОМЯЩА МАРІЯ -Михайло-Олександрівська ЗОШ 1-2 ст. Одеська обл.

ЖДАНОВА ЕЛІЗА - Запорізька гімназія №46

Переможці третього туру отримують диплом переможця та грошову винагороду.

Учасники третього туру отримують диплом лауреата третього туру та свідоцтво переможця другого туру.

У В А Г А!

Велике прохання до всіх, кому мають прийти відповідні нагороди, потурбуватися про надання своїх повних адрес із вказаним поштовим індексом, якщо ви їх ще не надали окремо після завершення другого туру. З цією метою можна скористатися також контактними телефонами, вказаними на сайті квесту .

  Ще раз дякуємо всім учасникам цьогорічного квест-марафону за активну участь, чекаємо  всіх вас на цьому сайті наступного року з 9 березня.